Volebné obdobie 2000-2001

Volebné obdobie 2000 - 2001

Predstavenstvo:


Ing. Vladimír Stromček - predseda - zilina@geodezia.sk
Ing. Marián Beňák - podpredseda
Ing. Marián Bulla - mbulla@nextra.sk
Ing. Ján Hardoš - sigeo@netax.sk
Ing. Pavol Krišpinský - gmkvk@bb.psg.sk
Ing. Štefan Lukáč - lukac@svf.stuba.sk
Ing. Milan Paulík - epaulik@kosice.upjs.sk
Ing. Peter Repáň - Peter.Repan@pce.sk
Ing. Vladimír Stankovský - geoka@isternet.sk

Skúšobná komisia:

Prof. Ing. Vlastimil Staněk, PhD. - predseda *)
Prof. Ing. Ladislav Bitterer,CSc. - bitter@fstav.utc.sk
Doc. Ing. Ernest Bučko, PhD. - bucko@svf.stuba.sk
Ing. Karol Ďungel - sgs@post.sk
Doc. Ing. Alojz Kopáčik, PhD. - kopacik@svf.stuba.sk
Ing. Jozef Klučiar - Jozef.Kluciar@pce.sk
Ing. Ivan Žilinčár
Ing. Andrej Vojtičko, CSc. (zástupca ÚGKK SR) - vojticko@geodesy.gov.sk
*) zvolení na prvom zasadnutí skúšobnej komisie

Disciplinárna komisia:

Ing. Anton Hoffmann - predseda
Ing. František Breza - metric@sinet.sk
Ing. Jaroslav Kutlik - kutlik@bb.telecom.sk
Ing. Eugen Leitman
Ing. Ján Masarik
Ing. Štefan Nagy - nagy@spisnet.sk
Ing. Ivan Paulen

Dozorná rada:

Ing. Ján Janek - predseda - sgs@post.sk
Ing. Jozef Kožár - kozar@svf.stuba.sk
Ing. Vladimír Majerčík
Ing. Vladimír Raškovič - gok@nr.sknet.sk
Ing. Oto Svätojánsky - Oto.Svatojansky@pce.sk

Regionálni zástupcovia:

Ing. Vladimír Stankovský pre kraj Bratislavský - geoka@isternet.sk
Ing. Marián Bulla pre kraj Žilinský - mbulla@nextra.sk
Ing. Pavol Krišpinský pre kraj Banskobystrický - gmkvk@bb.psg.sk
Ing. Milan Paulik pre kraj Košický - epaulik@kosice.upjs.sk
Ing. Anton Hoffmann pre kraj Trnavský - hoffmann@geodezia-ba.sk
Ing. Peter Repáň pre kraj Prešovský - Peter.Repan@pce.sk
Ing. Vladimír Stromček pre kraj Trenčiansky - zilina@geodezia.sk
Ing. Vladimír Raškovič pre kraj Nitriansky - gok@nr.sknet.sk