Volebné obdobie 2008-2010

Výsledky volieb do orgánov komory z valného zhromaždenia konaného dňa 28.3.2008 v Poprade

Predstavenstvo:

Ing. Vladimír Stromček - predseda - stromcek@geodezia.sk
Ing. Ján Hardoš - podpredseda - sigeo@netax.sk
Ing. Marián Bulla - mbulla@orava.sk
Ing. Ľubomír Bulla - lupo@stonline.sk
Ing. Nataša Hermanová - hermanovan@geometratn.sk
Ing. Július Kováč - kovac@geoko.sk
Ing. Vladimír Raškovič - rasko@gok.sk
Ing. Peter Repáň - Peter.Repan@pce.sk
Ing. Matúš Siman - siman@stonline.sk

Dozorná rada:

Ing. Štefan Nagy - predseda - nagy@demax.sk
Ing. Miroslav Hudec - hudec.m@inkat.sk
Ing. Vladimír Nechuta - nechuta@gkmt.sk
Ing. Renáta Šrámková - rsramkova@geodis.sk
Ing. Vladimír Vázal - vazal.vladimir@vet.seas.sk

Disciplinárna komisia:

Ing. Jozef Pobjecký - predseda - pobjecky@geomost.sk
Ing. Marek Javor - mjavor@chello.sk
Ing. Ladislav Kubiš - gsp@iol.sk
Ing. Eugen Leitmann - eleitmann@stonline.sk
Ing. Ivan Paulen - ipaulen@stonline.sk
Ing. Lev Švárny - svarnylev@gmail.com
Ing. Jarmila Vajdová - vajdovaj@stonline.sk

Skúšobná komisia
vymenovaná predstavenstvom na jeho zasadnutí konanom dňa 18.4.2008 v Bratislave:


Prof. Ing. Alojz Kopáčik, PhD. - predseda - alojz.kopacik@stuba.sk
Ing. Milan Hačko, PhD. - zástupca ÚGKK SR - mhacko@post.sk
Ing. Štefan Lukáč - stefan.lukac@stuba.sk
Ing. Ján Bielik - bielik3@mail.t-com.sk
Ing. Milan Dzúr-Gejdoš, PhD. - dzur-gejdos@geometra.sk
Ing. Karol Ďungel - sgs@post.sk
Ing. Jozef Kožár - jozef.kozar@geokod.sk